Salutare baieti , sper ca nu si fete pe acest forum Casc ochii la acest thread de mai bine de 3 saptamani fara a ma baga pentru ca nu cunosc lumea pe aici . Numele meu real este Claudiu , incantat din fata tastaturii pentru voi , nu si pe tru altii . Probabil din frustrarea mea ce am adunat-o si ura pentru noua Consola . Pe 19 noiembrie am fost la un pas sa achizitionez consola dar am zis ca las , imi fac un cadou de craciun . Acum stau si beleesc ochii dupa toate site-urile care si cum mai posteaza un nou info sau zvon , zici ca pandesc sa dau nu stiu ce spargere , sa achizitionez noua consola . Frustrarile s-au strans de la toti cei care si-au pus consola pe olx , imediat ce le- batut fan courier la usa .... ok am inteles sa faci un mic profit , dar asta e deja un non respect pentru altii care chiar isi doresc sa se joace , sau pir si simplu sa o aibe pe masa ! Anyway , sunt incantat ca am intrat pe grup , poate cu ajutorul unora ca mai sunt si baieti 🍻 , reusim noi ceilalti sa ne luam o consola . Hai cu zvonurile ... Zi faina sa aveti !