Scuza-ma, stocuri sunt in țară. Puține într-adevăr dar sunt. Nu doar la Altex. Nu poti sa iti iei acum la preț normal pentru ca retarzii le vand la preturi de rahat. Cum s-a tot zis. Altex a facut o singura greseala. Probabil baiatul care trebuia să pregătească site-ul pentru tombolă nu a luat in calcul faptul ca bifa aia cu "particip la tombola" ar fi trebuit să fie acolo inainte să apară butonul de "adauga in cos". Atat. Dar banuiesc ca omul nu s-a gandit ca in momentele acelea dintre update-urile lui scurte or sa fie mii de disperati care dau refresh. Apoi ce s-a intamplat? Toata lumea se plangea ca vaiii avem banii blocati. Scuze, nu vreau sa par nu stiu cum. Dar daca tu stai in 2500 de lei in saptamana aia cred ca ar trebui sa iti reevaluezi prioritatile inainte sa cumperi o consolă scumpă. Conspirațiile cu rulajul de bani au fix 0 sens din moment ce toti am primit banii inapoi plus 100 de lei voucher sa taca toata lumea. Crezi ca au tacut? Nu! Direct reclamatii ANPC-uri plangeri vaiii te zic la mami. Ceea ce sunt sigur ca i-a pus intr-o pozitie destul de nasoala in care trebuie neaparat sa onoreze acele comenzi. Acum ce nu ne convine? Ahh ca doar cei de la tombola primesc console. Pai poate daca nu faceti zilnic reclamatii ca niste Karen romanesti vindea si Altex console care se dau in 20 de secunde.

Pe final as ruga moderatorii sa fie puțintel mai vigilenti cand vine vorba de postari inutile despre conspiratii si speculatii despre cum altex si sony fac dragoste seară de seară ca sa aibe doar ei console. Si daca postarea mea intră in această categorie, so be it!