Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
Pentru ca se pare ca se critica compania si nu jocul, oricat de bun ar fi el (vezi pana si Immortals Fenyx Rising care daca ar fi fost scos de Nintendo sau Sony, primea doar 9 si 10 si GOTY peste GOTY).
Nu e și immortals clona repetitivă după AC cu poveste pe care o uiți repede și aceleași câteva activități care se repeta de mai multe ori? Nu e retorică, nu am jucat încă immortals dar așa îmi pare din reviews și sunt puțin contrariat când zici că e bun.
Din punctul meu de vedere anomalia nu e că lumea nu baga in seama immortals, ci într-adevăr că laudă GoT.