De fiecare data vad ca sa postat ceva pe trandul Ghost of Tsushima intru cu emotie sper ca e ceva nou ceva content sau ori ce nou legat de joc si ce gasesc, de cele mai multe ori 1 din 3 posturi e cum e de naspa fata de TLOU2, sau uni care se plang ca nu le-a placut, si e ok nu toti avem aceleasi gusturi ,doar ca aici e aceptata ori ce comparatie cu TLOU2 in favoarea TLOU2 , dor ca sunt aceasi care daca zici ceva naspa despre TLOU2 pe trandul dedicat , sar pe tine de parca ai fi fluierat in bisericasi ,te ataca de parca ai fi inamicul public nr1 ,mie personal desi am cumparat TLOU2 limited edition la precomanda iar Ghost of Tsushima la reducere cred ca asta e mult mai bun si poate merita GOTY