Asta este foarte ok. Este un forum de discutie si cat timp nu se ajunge la jigniri/cearta si nu se incalca regulamentul, este in regula sa aduci argumente si sa ai discutii in contradictoriu.
Oamenii si gusturile sunt diferite![]()
Asta este foarte ok. Este un forum de discutie si cat timp nu se ajunge la jigniri/cearta si nu se incalca regulamentul, este in regula sa aduci argumente si sa ai discutii in contradictoriu.
Oamenii si gusturile sunt diferite![]()