Quote Originally Posted by lucicleric View Post
Have fun in nioh 2, este genial! Din pacate nu am avut rabdare sa mai joc si dlc-urile dupa ce am facut platina, dar am vazut ca e interesant
Eu l-am terminat anul trecut când a apărut, acum fac un nou run cu toate DLC-urile apărute între timp [emoji108]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro