Știe cineva daca jocurile de PS4 făcute de studiourile Sony vândute de bulgarii de la o-zone au dreptunghiul ala alb pe coperta (cum au ungurii, cehii si polonezii) sau sunt full english ca in Romania?
As vrea sa dau o comandă la ei ca vad ca au preturi bunicele la unele titluri.
Mulțumesc!