Acuma l-am început si eu dar mie mi se pare greu sau nu-s prea obisnuit cu combatul de genul. De abia am inceput Act 1, m-am oprit la un side quest in drum spre main story, un mythic tale sau cum ii spune in joc, misiunea se termina cu ceva boss/mini boss dar mi-o trage rău ăla. Heavenly strike parca ii zice misiunii!