Quote Originally Posted by Srachi View Post
Acuma l-am început si eu dar mie mi se pare greu sau nu-s prea obisnuit cu combatul de genul. De abia am inceput Act 1, m-am oprit la un side quest in drum spre main story, un mythic tale sau cum ii spune in joc, misiunea se termina cu ceva boss/mini boss dar mi-o trage rău ăla. Heavenly strike parca ii zice misiunii!
Daca joci pe dificultate mare, pune pe easy ca sa nu spargi tv-ul. Am incercat sa joc pe dificultate mare, dupa 3-4 ore de joc am cedat psihic. Mai inainteaza putin in poveste daca ti se pare greu, sau mergi pe harta dupa collectibles pentru viata si stamina pentru skilluri.