nu e vorba numai despre faptul ca e lent. dar si cand exista actiune, faci exact acelasi lucru: tragi cu pusca. te ascunzi dupa cutii si mergi din punct de cover in punct de cover. Imi place f mult vocea actorului (cea mai buna dupa interpretarea din Witcher 3),imi place personajul in sine, imi place grafica, imi plac detaliile, poate nu m-ar deranja nici ca merg cu calul 75% din timp si 15% jefuiesc tot ce prind... imi place conceptul de a colectiona animale si plante... dar macar ala 10% din joc cand tine de gameplay propriu-zis, macar fa-l frate distractiv. nu stiu, sa adauge mai multe abilitati (un skill tree ar fi fost perfect), mai multe tipuri de soldati inamici (gen sa vina unul sa te injunghie, altul sa dea cu batoane de dinamita in tine, sa-ti mai sara unul in spate de pe acoperis ca in Assassins Creedurile vechi)

Cred ca in realitate imi e foarte ciuda pentru ca ar fi putut fi un joc bun pentru mine, dar nu e.are tot ce trebuie mai putin ,,jocul,, ca sa zic asa. imi aduc aminte prima oara cand l-am jucat, eram ceva gen: ,,hai, cand incepe sa imi placa?,,. Mi-a placut la nebunie cum au pus in practica betia cu Lenny si pe parcurs ce jucam speram sa fie mai multe chestii de facut. Dar nu. Efectiv mi-a lasat impresia unui simulator foarte dragut pt westul salbatic.