L-am terminat si eu de curând, nu e un joc foarte bun da nici rău, mie unu mi s-a parut Assassin's Creed curat cu ceva combat mai bun, la inceput combatul mi-a fost mai greu dar dupa ce te obișnuiești si mai dobandesti si tot felul de abilități devine usor. Mi-au plăcut si duelurile!