Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
@Alex Khan câte inepții ai în cap, în UK nu sa cerut deloc să se poarte pe stradă.
Da, ca de asta au zeci de mii de decedati. Si imi mai dai drept exemplu Marea Britanie care nu mai gândește rational de la Brexitul din 2016. Sau după scandalul rasist din familia regală.

Si premierul ala bou care inițial zicea ca coronavirusul nu există si pana la urma l-a făcut si el....

Mare exemplu imi dai.


Între timp, in tarile serioase încă continuă să fie restricții dure, si vor mai fi la mult timp după vaccinare.

---------- Post added 02-05-2021 at 05:03 ----------

Quote Originally Posted by KurtKnispel View Post
^^

Pai de unde sa stie Khan ca-n locuri precum UK, Germania, USA, sau Austria nu se poarta masca pe strada? Asta gandeste conform tezelor leniniste de acum 60 de ani, plus ca ma indoiesc c-a iesit vreodata din Romania.

Noaptea viseaza desene animate, iar a doua zi le povesteste pe forum.
1. "Asta" sa-i spui lui tactu care te-a educat.
2. Cred ca iti iei informațiile de pe Sputnik si Romania TV. In toate tarile UE. Scuteste-ma de exemplul englez si cu bețivul ala obez ciufulit de premier. Un veritabil Trump in varianta engleză.

3. OMS recomanda purtarea măstii si izolarea pana in 2025. Cine nu tine cont o sa ajunga ca India si Brazilia .


4. E cumva o obligație sa călătoresc cumva ?
Oricum, stiu mai multe despre tarile alea din lectura , citit si vizionat documentare decat toti turiștii care se duc ca niște handicapați carora le curge salva din gura si se duc acolo sa cheltuie mii de euro doar ca sa stea cu burta la soare pentru un selfie pe facebook.


Imi cer iertare ca nu sunt un cretin hedonist .


Mare ***** ca ai vizitat niște tari si te-ai îndatorat la banci . Era ceva poate prin anii 50-80'.
Acum poti sa vezi lumea printr-o drona cu camera 380 /4k ara sa mai cheltui mii de euro si sa înfrunt aglomerație.



Ghici ce , am o experiență mai plăcută vizionand piramidele de la Giza prin drone sau satelit decat sa merg acolo sa dau peste mirosul de cămile, cerșetori ', hoti de buzunare si chiar teroristi .

---------- Post added 02-05-2021 at 05:15 ----------

Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
O sa te duci pe lumea cealalta de la… COVID. Eu iti recomand sa nu mai iesi din casa pana nu ne vaccinam toti.

Neam de oi ce suntem.

LE: forget about it, am uitat ca tu esti trollul formului, la cate ineptii spui zilnic pe aici

Sent from my iPhone using Tapatalk
1. O sa ne ducem cu totii...fie de la tulpinile noi , fie de la efectele adverse declar niște vaccinuri experimentale care au valabilitate 6-12 luni.

Poate nu vreti sa înțelegeți că civilizația asta postmodernista s-a prăbușit deja, e kaput .
Nu o sa mai fie niciodată ca înainte.
Ce se intampla acum e orchestra de dinaintea scufundării Titanicului. SSuntem la 100 de secunde înainte de miezul nopții, cele mai lungi si agonioase .


2. Păi voi sunteti oi , nu eu , ca eu nu m-am dus la biserica fara masca sa luati un *** de lumânare cică aprinsă la Ierusalim de duhul Sfânt.
Si cand ma gandesc ca am ajuns la iphone 12 si am ramas tot la fel de prosti.

3. Bine ca pe tine te cheamă johnny USA si esti deșteptul pământului