@Alex Khan ahahahha.

Tu visezi noaptea povesti de domeniul SF apoi îți dai cu părea pe forum și te aștepți ca toată lumea să îți dea dreptate.

Și doar ca să dezbatem că numai am chef să întru pe celelalte 100 de thread-uri create după o revelație nocturnă de a ta.

Prezervativul îl folosești numai dacă vrei că nu stă nimeni la capul patului să vadă ce faci tu cu prietena ta.

Lumea nu călătorește doar să învețe lucruri, se plimbă pentru că este bine să te relaxezi în concediu, adică te duci să te simți bine.

Cum poți tu să vezi lumea printr-o Drona 4k mă depășește, sunt curios dacă bagi Dronă aia undeva să simți și tu ceva.

Lumea în 50 de ani nu va mai conta pentru mine și probabil pentru multe persoane de pe acest forum pentru că vom fi prea bătrâni sau morții.

Lumea progresează de aia am ajuns să cumpărăm console, să stam în cur pe canapea și să pretindem ca suntem orice personaj virtual poți crea tocmai pentru că niște roboți ne ajută să le construim.

Nu înțeleg cum mă poate jigni o persană pe internet ai mai scris și cu roșu, îmi pare rău dar ai greșit thread-ul nu se numește Memorilie lui Alex Khan îți propun să te înscrii la balet dacă ești asa sensibil.