Single post: Ghost of Tsushima / Director's Cut
-
Member

Originally Posted by
KiritoStefan
Din pacate foarte greu gasesti playeri buni sa joace , eu l am terminat anul trecut si pot sa zic ca majoritatea playerilor buni lau terminat si au ramas jucatori slabi.Si nu trebuie neaparat toti microfon dar trebuie sa fie unul care sa ii conduca pe toti cum sa faca treaba in cap 2 .
n ai cum ca uneori trebuie sa sara in acelasi timp... trebuie numerotat + ca cineva trebuie sa spuna care e ordinea la pietre...

Originally Posted by
morphine
Din ce am citit cred ca va fi bagat la un pret redus la Days of play. Credeti ca va fi mai redus decat pe olx?

mi-ar placea sa-l am digital, sa stiu daca mai astept sau il iau pe disc de la baieti.
imi e greu sa cred. a fost cu 135 lei la altex...