Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
Ei, uite. Cu asta nu sunt de acord. Eu imi cumpar digital pentru ca nu vreau sa stau cu carcase si dracii sau, sa-mi tremure fundul ca s-a zgariat discul si s-a dus pe copca jocul.

Totodata, nu sunt nici samsar de jocuri. Sa cumpar, sa joc si sa revand.

Si, colac peste pupaza, nu am nici fetisuri cu carcase/steel book-uri(ca altii), nu ca as avea ceva impotriva celor cu asemenea fetisuri.

Cam atat despre “lenea” de care ma acuzi dumneata cu atata siguranta de sine


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nu acuz pe absolut nimeni, pentru ca si eu fac parte din aceeasi oala Era ca scop informativ. Trebuie sa intelegeti ca orice serviciu indiferent cat de inutil ar parea, se plateste.

---------- Post added 03-06-2021 at 12:19 ----------

Quote Originally Posted by Antiohh View Post
Daca faci un calcul sa vezi cati angajati, utilaje si ce chirii se platesc ca sa-ti ajunga un produs in format fizic in magazin si sa-ti poata fi vandut, o sa ramai socat de costuri. Daca ai afla cat costa sa fabrici o sticla de coca cola de 2l o sa ti se para hotie sa dai 5lei + pe ea in supermarket

apropo, site au si cei de la emag/altex (cu securitate si tot ce trebuie). Pai si daca platesc ps + de ce ma mai pui sa platesc serverul sau ce ziceai tu pe joc in parte?
Platesti psplus ca sa ai acces la MP si ceva reduceri pe site....Asta e o chichita care a prins, nimeni nu a urlat ca de ce e asa. Traim cu chestiile astea, nu le mai putem schimba.
Gandeste-te ca pe ps3 puteai sa cumperi online cu mai multi oameni. Pe ps4 doar cu inca o persoana. S-a schimbat, probabil unii au urlat dar au urlat degeaba pentru ca colosii dicteaza.