Doamne fereste sa vorbesti de bine de un magazin, ca iti sar in cap compatriotii. Eu am luat (telefoane, componente pc, monitoare, console) de la toti jegosii (emag, altex, pc garage, evomag, domo, chiar si quickmobile), si ori am avut noroc, ori m-au platit astia sa zic de bine, dar nu am avut probleme cu produsele. Asta nu inseamna ca nu pot avea probleme si ca nu pot fi jegosi, dar la cati jegosi avem atunci nu mai ai magazin de la care sa cumperi din ro. Sa se inteleaga bine, nu le iau apararea ptr chestiile pe care le fac, dar sa fim seriosi, voi tot de la ei luati (in lipsa de alte surse) si cand e de bine, sunteti pe aici cu aplauze. Daca evomag dadea la 2500 erati standing ovation (stati sa ma uit pe cont sa vad daca mi-au venit banii). Bipolarismul asta domnule.


Da evomag la 4900? Nu luati. Sunteti informati, stiti care e pretul, aveti o alegere. Nu puteti sa luati? Asta e, asteptati pana in 2022. Eu asta fac. Am ps4, am pc, am ce juca. Nu imi bag degetul in gat ca sunt scalperi, ca sunt preturi exorbitante, mor de ciuda ca altii au prins etc. Va vaitati atata de preturi de parca daca nu luati acum ps5 ia foc casa. Si pe cine aparati de preturile astea? Ca voi sunteti consumatorii informati, nu sunteti bunicuta care se duce sa ia copilului consola si nu stie ca ar tb sa fie 2500. Nu sta aia pe forum aici. Plus unii care citesc aici au luat la suprapret sau vor lua , stiind bine ca e suprapret. Nu e nimeni victima aici.