Single post: Nvidia GeForce RTX 3050 / Ti, 3060 / Ti, 3070 / Ti, 3080 / Ti, 3090 / Ti
-
Admin
Culmea românească e că prima care s-a vândut, a fost varianta cea mai scumpă, cea de la Asus. Adică românul dacă ia, păi măcar să o ia pe cea mai tare, nu? 
P.S. Nu-s chiar de non-mining, doar ca au hashrate-ul mai mic. Si oricum, cred că mulți speră că o să apară o metodă de "unblock". Deja am văzut testate 2 din metodele care pânaă acum mergeau... și, ghinion! Acum nu mai funcționează. Deci chiar a încercat Nvidia...