Eu am luat 2080ti-ul cand s-a lansat la 4600ron si am vrut sa o dau cu 2500ron ! Cred ca si acum ma zgariam pe ochi daca faceam greseala asta ! A trecut aproape 1 an si nema stoc , nema MSRP pt upgrade. Mai stau 1-2 ani cu ea si da , urmeaza PS5-ul ! Clank-ul m-a convins ! Tot aveam speranta ca o sa prind un 3080ti la ~6000ron dar … ce glumet sunt !