Single post: 100% Trophy & Achivements Completionists Thread

  1. #2721 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    #97. Batman: The Enemy Within - 100% [P] ~ 10 ore
    I AM BATMAN!
    Niciodata nu ma satur de Batman si Joker. Daca ar face inca 10 filme cu ei, le-as juca pe toate.

    #98. Control - 100% [P] ~ 20 ore
    Nu am inteles nimic din poveste, mi s-a parut pretentioasa si fara substanta. Nu imi vine sa cred ca e facut de aceiasi baieti care au facut capodopera de Alan Wake. L-am terminat mai mult pentru grafica dementiala si pentru ca aveam incredere in studio si am tot sperat ca se indreapta lucrurile la final. Ma rog, a fost gratuit la PS Plus cu toate DLC-urile, nu am ce sa regret.

    #99. Astro's Playroom - 100% [P] ~ 5
    O lista de trofee foarte faina, colectibile marcate pe harta si provocari de bun simt. Pentru un demo la dualsense, a fost un joc surprinzator de reusit, mi-ar placea o continuare.

    #100. Rift Apart - 100% [P] ~ 12 ore
    Pentru numarul 100 am considerat ca s-ar potrivi primul joc pe care il joc pe prima consola pe care o cumpar la prima iteratie (in calitate de beta tester, cum s-ar zice ). Are o lista de trofee obosita intr-adevar, dar e totusi un joc pentru copii si inteleg de ce au facut totul foarte accesibil. M-am relaxat cu el si am admirat grafica pe fidelity mode timp de 10 ore, dar inca ma minunez daca vad un screenshot din joc.
    Attached Images Attached Images capture.png