Ca e 20 euro DLC-ul, nu comentez. Nu te obliga nimeni sa-l iei la lansare, poti sa astepti un price cut.
Sper doar ca DLC-ul sa nu vina iar cu 'nspe mii de vulpi si alte balarii repetitive. Daca se va ridica la nivelul lui HZD Frozen Wilds, atunci da, isi va merita banii.

Ce ma deranjeaza pe mine e upgrade-ul ala "grafic", care costa 10 euro. Care upgrade ?

"improved load times, 4K resolution options** and framerates targeting 60 FPS"
Wait, what? Astea vin pur si simplu din PS5 raw power. Iar 60fps deja avem. Au modificat 2 linii intr-un config cel mult.
Jocul e plin de texturi low res, environment low poly, animatii average. Si tu ce faci, maresti din pix rezolutia si ceri 10 euro?

"haptic feedback, 3d audio, japanese lip sync"


Dupa mascarada cu Spider-Man Remastered, sa vii iar cu schema asta?
Cati bani vrea sa mai mulga Sony de la fani cu jocul asta? Pana unde merge lacomia?