Single post: Ghost of Tsushima / Director's Cut
-
Member

Originally Posted by
Papillon_
Foarte bine punctat in articolul respectiv. Asta nu e un joc nou de 70 de $, E un DLC care trebuia sa coste 20$ iar restul imbunatirilor sa fie gratuite. Ceri 10$ pentru "haptic feedback, 3d audio, japanese lip sync" ? "Japanese lip sync" ar fi trebuit sa aiba de la lansare... suntem in 2021 iar tu ai cerut 60 de euro pe el nu 30.
Nu iti cere nimeni 70$ pe el daca il ai deja pe ps4, e 30. 70$ e jocul +dlc. acel "dlc" costa 30$. Jocurile bune costa bani multi.