Ma scuzati trebuie sa dau 30 de euro ca sa am " japanese lip sync" iar daca nu aveam jocul 75 de euro.
Mie imi place mult jocul pe partea de batalii, atmosfera, e primul joc bun cu samurai pentru cine vrea un action adventure RPG dar sa fim seriosi, are minusurile lui pe partea de animatii, texturi etc. Jocul e bun dar nu e asa de finisat ca TLOF Part II sau Horizon.
Sony a recuperat banii acum mai mulge un pic jocul.

Reply With Quote