Nu toate companiile fac asta. Dar deja sunt din ce in ce mai multe. Incep sa-i inteleg pe cei ce-si iau gaming pc. Doar dintr o anumita perspectiva. Insa eu voi alege mereu consola in defavoarea pc ului datorita comoditatii.!


Sent from my iPhone using Tapatalk