Am omorat cu greu primul zelot.

Am trecut la urmatorul. Surpriza.....dupa ce l-am lovit de cateva ori si i-am scazut viata, zelotul a baut potiune si i-a revenit viata la loc. A inceput apoi sa arunce cu grenade cu otrava si flacari de m-a omorat instant. Si zelotul are nivel 90, eu am nivelul 250. Cred ca mai repede il omor pe boss-ul final cu nivelul 350 decat sa omor un zelot .

Toti zelotii , tocmai pentru ca au niste scuturi late si mari , aceleasi armuri, sunt invincibili, si toti sunt la fel, de te plictisesti sa te tot bati cu ei.

Caunt niste trainer pe gamepressure si antifun, si surpriza, sunt cu plata. Numai la JOCUL ASTA! La alte jocuri toate aplicatiile de trainer/cheats sunt gratuite, numai la jocul asta e cu plata, de zici ca i-au amenintat Ubisoft cu procese. Gen, nici aia care au jocul piratat sa nu poata sa-i bata pe zeloti.

Daca asta nu e cea mai jenibila metoda de a stoarce banii de la jucatori si a-i obliga sa cumpere microtranzactii, nu stiu ce altceva poate fi


Frate, si intr-un joc SINGLE-PLAYER!

---------- Post added 19-07-2021 at 18:52 ----------

Quote Originally Posted by razvanrazy View Post

@galaxic, nu ai nevoie de armura sau ciocanul lui Thor pentru poveste, din cate-mi aduc aminte.

Stiu, dar voiam si eu sa ma distrez.
Aia e, decat sa ma bat cu zelotii, mai bine cumpar armura direct de pe Store, daca o gasesc.