Quote Originally Posted by asfbobel View Post
Ce ai descris tu Monky, am patit si eu saptamana trecuta. Consola cumparata de la Flanco. Dupa cateva ore de joaca arteface iar dupa un reset to factory settings bucla de restarturi. Dupa ce au trimis-o in service, la o saptamana ( ieri ) mi-au confirmat ca imi vor da banii inapoi.
Am gasit multe alte posturi pe grupurile de PlayStation cu fix aceeasi problema. Se pare ca nu e doar un caz izolat. Pacat...
Quote Originally Posted by 077danyel View Post
Asa ești tu norocos , Monky
De unde, deja cred ca ma urasc astia de la Sony, si imi pun hack-uri pe cont, sau ceva... Eu ma oftic nu asa mult pentru consola, cat pentru faptul ca nu am terminat Final Fantasy VII Remake. O sa fiu sincer, l-am tot asteptat pe XSX, n-a venit, si am zis hai sa fac acum trecerea. Dar acum, nici nu stiu daca mai imi vine sa mai iau pana nu apare o noua revizie, ceva.
Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
Daca era negru, sigur nu crapa la fel de repede
Cu siguranta!
Quote Originally Posted by Xander RO View Post
Nasol moment..

Spune-mi te rog, a ta era din aceea mai zgomotoasa care prezenta coil whine sau cea mai silent?
Coil whine nu am auzit, daca era mai zgomotoasa decat alta, nu pot sa-ti spun, pentru ca nu am avut doua pentru comparatie. Dar pot sa-ti spun ca era cu MULT mai zgomotoasa decat XSX-ul. Practic PS5-ul se aude in dashboard, cam cum se aude XSX-ul in jocuri, in full load. Am zis de la inceput ca asa va fi, datorita designului. Iar acum ca Sony a decis ca unii sunt mai fraieri si primesc ventilatoare mai de cacao, e si mai "fun" (urasc jocurile de noroc - si practic a cumpara un PS5 acum, fix asta e, la noroc!)...

Daca te ajuta ceva, pot sa caut prin poze, ca sigur am facut la seria ei... cea care se vede din cutie.