Single post: 100% Trophy & Achivements Completionists Thread

  1. #2728 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristache07 View Post
    ����������������� ��Felicitari, e super jocul. Si eu l-am jucat cu fiica-mea vreo 2 ani. Trofeul asta de care zici si cel cu "prietenii" e printre putinele care nu le am.
    Thanks! Trofeul cu prietenii l-am rezolvat singur cu un alt cont pe care mi l-am adaugat in lista ca un nolifer autentic ce sunt.

    #103. Enter the Gungeon - 100% [P] ~ 60 de ore
    Internetul zice 7/10 la dificultate, dar mie mi s-a parut un joc foarte usor. Putin cam mult grind pentru gusturile mele, mai ales ca dupa 50 de ore m-am plictisit de acelasi gameplay loop pentru ca deja incercasem toate itemele. Ultimele 10-15 ore de joc le-am dus pe pilot automat, ascultam un podcast sau vorbeam la telefon in paralel, deci clar nu e un joc greu. Avand in vedere ca l-am luat gratuit, pot sa spun ca a meritat.

    #104. Crash Bandicoot - 100% [P] ~ 25 de ore
    Statea in backlog de 4 ani si in sfarsit mi-am facut curaj sa il termin. Pot spune ca e cel mai prost platformer 3D pe care l-am jucat vreodata. Pe langa faptul ca e prost el in sine, developerii au fost si fuduli adaugand trofee pentru speedrun, fortand si mai mult limitele atat de fragile ale acestui joc. Speram sa termin si Crash 3 pana apare Hades, dar am intrat in concediu si nu mai am timp sa ma joc o perioada. Din fericire nu am inceput Crash 2 niciodata si macar pe ala nu il am pe cap.

    Urmatorul proiect pe termen lung va fi Genshin Impact. Daca mai joaca cineva astept un mesaj, probabil va dura cateva luni pana il termin.
    Attached Images Attached Images trophies.png