Single post: Clubul iPad & iPadOS
-
Admin
Pe iPad Pro (cel cu M1) vreau sa zic ca zboară... Nu că ar fi mers rău înainte, dar cred că au mai optimizat ceva, și se folosește mai eficient de extra RAM (față de celelalte iPad-uri). Adică la un moment dat deschisesem peste 50 de aplicații și jocuri, m-am întors la prima (care era Safari), și nici măcar refresh nu a făcut, a încărcat instant.
Da, micile tweak-uri aduse la iPadOS fac diferența. Chestia cu grupurile e genială... Also, dacă mergi în Settings - Safari, ai opțiune de a ține separat tab bar-ul de search bar, sau dacă vrei mai mult spațiu pe ecran, ai opțiunea de a alege Compact Tab Bar.