Hai ca la cat le-am luat eu apararea deja simt ca imi jignesc intelectul asta mic si odihnit pe care il am.

Hai sictir cu 'targeting' si 'previous generation' ca mor de ras , asta este joc cu grafica de PS4 (PS4 Pro cel mult) si ei imi vin mie cu prostii din astea.
Auziti UBISOFT, prima mea iubire si entitate datatoare de paine, dar ce-ar fi sa ne concentram si noi resursele pe niste jocuri noi, eventual niste engine-uri noi, ceva? Nu de alta, dar se satura lumea si in comunitatea asta daca se satura lumea de tine devine periculos.
Just saying..

LE:

Ia mergeti voi dupa DICE hai, ca mi s-a urcat sangele in creier gata, am anulat acum precomanda si urmeaza sa va dau 100 RON pe olx.
Hai, ca prea am dat stat cu agheasma si cu crucea sa calmez lumea ca domne' pandemie, domne' e greu, sa ii intelegem.

Nu mai vreau sa mai inteleg nimic, toate companiile amana tot si ce nu se amana se scoate 90% prost.
Ia hai sictir cu jocurile voastre de 400 RON pe niste console high end pe care inca nu sunteti in stare sa le folositi cum trebuie la 1 an de la lansare!