Quote Originally Posted by b615dub View Post
Si eu in acelasi loc caut Monarch dar in act 1. Vezi ca nu trebuie sa iti pice neaparat cu 4 socket, poti sa i faci si tu cu questul din Act 5.

Eu caut in The Pit, Den, Mausoleum, Crypt si Burial Grounds si nimic pana acum. Sa ai grija sa ai 0 magic find.
Nu sunt de acord ca trebuie sa ai mf 0. Diferentele in procentaje sunt minime si iti ratezi sansa sa iti pice ceva bun cu mf 0. Eu zic ca iti pierzi vremea in Den si burial grounds.

Noul meu run acum este Mausoleum, Pit, Ancient Tunnels si bloody foothils. As face si cows pe hell, dar cum am zis nu pot inca trece de ancients doar pt ca unul dintre ei este cold resistant. Daca am chef trec si pe la countess, Andy si Meph.

Intre timp incerc sa imi fac mercul mai potent, i-am facut un treachery , are un insight non-eth si tal rasha helm, sa poata sa faca singur ancientul cold resist. Incerc din nou la lvl 85, nu e graba, monarch este acum prioritatea nr 1

---------- Post added 19-10-2021 at 09:49 ----------

Quote Originally Posted by lucicleric View Post
Intra pe vreo comunitate de pe reddit sau un site de trading si roaga lumea de acolo sa te ajute cu ancient-ii....eu m-am incapatanat sa ii fac singur pe un sorc pe NM hardcore si mi-au dat 2 palme si am ajuns pe jos.
Te ajut eu pe ancients nm daca vrei, dar softcore. Nu mai am rabdarea si timpul de acum 20 de ani sa joc hardcore.