Daca nu ai capacitatea sa discerni, nu este problema celui care scrie. Este strict problema ta.

Democratia, dreptul la libera exprimare se aplica tuturor: “sariti de pe fix”, “conspirationisti”, “oameni care si-au pierdut increderea in sistem”, “cei care cred orbeste in tot ce se promoveaza la TV”…etc

Scenariul ideal este ca tu, ca individ, sa preiei informatia din toate partile si apoi, s-o treci prin propriul filtru al gandirii. Inghititul “pe nemestecate” creeaza monstri si este de multe ori fatal unei societati care se doreste sanatoasa.

Trist este ca toti “savantii” si “politrucii”, doresc ca noi sa inghitim pe nemestecate. Multi fac asta, altii refuza.

Gamerxx, este acelasi Khan, cel care a avut zeci de conturi pana acum pe acest forum. De ce ar mai lua cineva de bun ce spune acest individ obsedat de consolegames si de “troll”-ing?

PS: afisarea unor mesaje private in spatiul public, nu-si are rostul. Nu vrei sa stii cate mesaje de bine am primit eu. Prefer sa le ignor, este mai sanatos si imi economisesc timp pretios

Sent from my iPhone using Tapatalk