Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
Daca nu ai capacitatea sa discerni, nu este problema celui care scrie. Este strict problema ta.

Democratia, dreptul la libera exprimare se aplica tuturor: “sariti de pe fix”, “conspirationisti”, “oameni care si-au pierdut increderea in sistem”, “cei care cred orbeste in tot ce se promoveaza la TV”…etc

Scenariul ideal este ca tu, ca individ, sa preiei informatia din toate partile si apoi, s-o treci prin propriul filtru al gandirii. Inghititul “pe nemestecate” creeaza monstri si este de multe ori fatal unei societati care se doreste sanatoasa.

Trist este ca toti “savantii” si “politrucii”, doresc ca noi sa inghitim pe nemestecate. Multi fac asta, altii refuza.

Gamerxx, este acelasi Khan, cel care a avut zeci de conturi pana acum pe acest forum. De ce ar mai lua cineva de bun ce spune acest individ obsedat de consolegames si de “troll”-ing?

PS: afisarea unor mesaje private in spatiul public, nu-si are rostul. Nu vrei sa stii cate mesaje de bine am primit eu. Prefer sa le ignor, este mai sanatos si imi economisesc timp pretios

Sent from my iPhone using Tapatalk
Sa discern ce? Tu nu intelegi ca din astia precum khan sunt peste tot? Heck, NU mai am ce sa discern, go figure. Prea multa prostie.
Stiu, e greu cand cineva o spune asa pe fata, ca de obicei romanii sunt obisnuiti cu democratia, sa se faca ca ploua si totul este roz.

Eu nu am nimic impotriva a nu te vaccina, daca asta crezi si simti, sa fie. Dar nu veni si urla pe media, pe forumuri sau mai stiu eu unde cu texte fara nicio baza. Vezi mai sus la prietenul tau smits.

---------- Post added 22-10-2021 at 18:09 ----------

Quote Originally Posted by smits View Post
Cum am mai zis, vai si amar.

Oameni buni daca aveti creier use it...

Manipularea asta n-are limite se pare ca...

Bafta.
Norocul celor ca tine este ca nu sunt admin, tu nu ai ce cauta pe aici. Imprastii rahat in orice postare. Parca tu te-ai plans ca ti-a facut rau vaccinul, nu? Pai da, pentru ca vaccinul se pare ca ataca mai rau trolli obositi.