Single post: Coltul de rai al consolistului
-
Senior Member

Originally Posted by
N3O2005
yes

... toate hartiile si rahaturile sunt pe side-desk - in stanga, luat si impinse cu bratu
jucariile din dreapta monitorului si bila dungata din stanga acolo stau tot timpu ... la fel si hdd-ul din stanga

Ma si gandeam deja, ce curat e pe birou!
As pune si eu poze, dar nu mai am decat un aparat mai nasol pe'acasa...