Salut,

Ca si data trecuta, impreuna cu anumiti Xbox Ambassadors din mai multe tari, am realizat un nou Survey despre globalizarea Xbox si speram ca Romania sa fie mai bine reprezentata de aceasta data intrucat am anuntat din timp:

https://forms.gle/p4ztJbCW2Ddvouwm7

Va rog din suflet, daca nu cer prea mult, sa alocati 3 minute pentru completarea acestui survey si sa selectati la inceput ca sunteti din Romania.
Ca si comparatie, Romania a avut doar 7 persoane care au completat data trecuta pe cand Croatia (tara cu 4 milioane de locuitori) a avut 40.

Tin sa precizez ca rezultatele acestui survey, inclusiv nr. de persoane/tara, ajung 100% la Microsoft fapt ce urmeaza sa fie confirmat de mai multi insideri.
Nu este o gluma, nu sunt doar alte 3 minute pierdute! Va rog din suflet sa ne mobilizam putin daca ne-am saturat sa le dam bani si lor sa nu le pese de noi!

---------- Post added 27-10-2021 at 20:11 ----------

Update: Dupa cateva ore, din totalul de 95 de semnatari, 47 sunt din Romania, acel procent de 49.5% suntem noi!!!
Va multumesc din suflet pentru rally up, asta inseamna o comunitate unita!

Sunt convins ca putem si mai mult, nu exista sa ne depaseasca niciodata Croatia si alte tari cu populatia cat Bucuresti!