Aveti dreptate, am renuntat si eu la achievement hunting, oarecum, dar nu ne obliga nimeni sa ne inscriem pe PSN profiles.

Daca vrei sa joci strict pentru fun si casual este super ok, dar mie imi e teama ca in cazul lui este vorba de mult mai mult decat atat.
Nu stai 7 ani de zile hardcore si top of the leaderboards pe Romania si deodata decizi sa-ti bagi... sunt convins ca avem multi playeri in Romania cu level 1000+ dar ce te faci ca noi contribuim la Leaderboards pentru UK sau US...

Cum ar putea fi altfel.. ce exemplu sa aiba oamenii.. din moment ce insusi canalul oficial Playstation Romania posteaza filme cu content si GUI in limba engleza.
Deci tu pagina oficiala, ai onoarea si sansa sa ai limba romana in sistem si tu postezi content cu GUI in limba engleza...

Daca mai vad Bulgaria, Costa Rica si Guatemala inaintea noastra in Leaderboards, in maxim 2 ani mor!
Daca mi-as permite as angaja un gamer doar ca sa creasca un profil romanesc acolo, este rusinea rusinilor, rusinea celor mai mari rusini este...