Quote Originally Posted by rodarkone View Post
Am updatat si eu un pic

Nea Darkone, poza de aici imi aduce aminte de consignatiile din magazinul Unirea de la finalul anilor '90. Unde muream de ciuda ca n-aveam bani sa-mi iau nimic