Single post: Coltul de rai al consolistului
-
22-11-2021 18:38 #2730 SP
Senior Member

Originally Posted by
rodarkone
Am updatat si eu un pic

Nea Darkone, poza de aici imi aduce aminte de consignatiile din magazinul Unirea de la finalul anilor '90. Unde muream de ciuda ca n-aveam bani sa-mi iau nimic