Am adaugat si Series X, acuma pot spune ca e gata, cel putin pentru o vreme:
Daca mai vrea cineva poze sau povesti despre cum am modat aproape fiecare consola lmk![]()
Am adaugat si Series X, acuma pot spune ca e gata, cel putin pentru o vreme:
Daca mai vrea cineva poze sau povesti despre cum am modat aproape fiecare consola lmk![]()