partea cu dslr (Sony) e reala, ninic SF. Experienta personala.

Iti dau si una de la Microsoft. Am luat un Surface cu tastatura cover oficila la pachet. De la Altex chiar. Am avut o problema. m-am adresat direct la service Microsoft prin call center. Tastatura intre timp o schimbasem cu type cover in loc de touch. Am trimis pachetul in service cu cutia originala si fara tastatura. nu a comentat mimeni nimic, nici nu au mentionat ce spui tu. PS. produsul era tot o manarie Altex, ca era cu bios in portugeza, la fel cu Xbox-urile sunt manarii din Cehia cred. Altex nici nu au mirosit garantia si nu m-as fi apropiat de ei la fel cum evit pe cat pot "baietii de cartier" de la Depanero.

Cat despre bundle PS5 credeam ca te referi la cele facute adhoc de Altex. La alea trebuie pastate jocuri pt garantie? Dar la cel cu Clank...la ala de ce nu, e in pachet, e pe cutie. Nu il ai nu ai garantie...conform logicii tale. Dar cei care isi schimba conteolerul, ca vreau unul rosu...si aia isi pierd garantia? ca nu mai bate seria...clar....

Cred ca divagam mult de la subiectul topicului...oricum... credeam ca o sa fiu intrebat de altceva din postarea mea initala. Aia vad ca a trecut neobservata

---------- Post added 20-12-2021 at 15:27 ----------

@Mihail ..eu zic ca da, eventual iti si anuleaza garantia ca sa nu o poti lua de pe OLX