noi 2 trebuie sa bem o bere si sa ne intelegem o data si o data

Daca in Mall reprezentanta Nike vinde Air Jordani la 10 lei si in Furisatori SRL sunt la 7 lei cu garantie de la Nike de unde o sa cumperi?

Samsareala e faptul ca te obliga sa platesti 60% in plus pe un produs pe care il vrei si mascheaza asta prin adaugarea unor produse de care nu ai nevoie sau nu esti dispus sa le achizitionezi ca sa isi justifice suprapretul.

si o comparatie despre oficialul tau si neoficialul meu
Consola - are garantie la acelasi magazin in ambele locuri(dar ca una e 2 ani alta e in general 1 am sau 1 an jumate...cu extindere posibila in ambele cazuri)
jocurile si cardurile nu au garantie
diferenta de 150 euro ramane si e una considerabila dpmdv

Sugestie: ar putea baietii de la flanco sa bage in bundle si o chiuveta, un motostivuitor,o rola de hartie igenica si un tv HD Ready sau ce mai are tanti Saveta prin depozit...atata timp cat e la pretul de lista din magazin. Tot OK e

in caz in care nu e clar compar nu cu cei care au adus pe sub mana compar cu cei care le vand cele luate din bundle-urile de la Emag Altez Flanco Orange...cu garantie....adica gainarii care ciupesc cate 1-200ron pe o consola...deh mari afaceristi si ei

---------- Post added 04-03-2022 at 18:31 ----------

Ca sa nu fiu acuzat ca is doar hater.

Pachetul de la flanco se poate achizitiona la 3.670 ron cu un voucher de 5% discount pt clienti Vodafone si 80ron cashback pentreu plata cu card ING. Posibil sa fie oferte de cashback mai bune la alte banci, dar nu le-am cautat