nu stiu ce nu intelegeti. Argumentul nu e ca pretul pe OLx e mai mic sau ca nu ar trebui sa cumparam din magazine ca e mai ieftin second.

Problema , si asta o consider jecmaneala, e ca retailerul OBLIGA clientul( mult spus,e conditionare, dar e aproape obligatie avand in vedere ca alta optiune nu exista) sa achizitioneze produse nedorite pentru a cumpara ceva ce isi doreste. Asta pentru mine e o tactica neloaiala( nu am spus nelegala) din partea retailerilor.
De aia am spus ca varianta care chiar tu ai dato din Danemarca e mai corecta. Apropo...car ziceai ca e acolo, nu cred ca e 800euro

...si da, sunt constient ca exista unii pe care o sa ii coafeze bundle-ul, dar aia e coincidenta.

P.S. Daca painea la magazin s-ar vinde doar impreuna cu salam, rosii si unt ar fi ok?...adica de ce nu, se potrivesc, merg impreuna.
Sau CocaCola sa se vanda doar impreuna cu fanta si sprite, doar is facute de aceeasi firma si toate se beau, deci de ce nu.

---------- Post added 04-03-2022 at 19:17 ----------

PS2. Nu vreau sa o iau la 2500. adica vreau dar is resemnat. Am chiar spus ca un bundle cu Forbidden, GT si Elden la pret de 3500 sau cat iese exact mi-ar parea OK.

let's agree to dissagree....ca oricum nu schimbam nimic, nici macar pareri