Single post: Death Stranding / Director's Cut
-
Member
Si eu mi-am pus aceleasi intrebari. Nu l-am incercat propriu-zis dar am vazut ore intregi cu reviewuri si gameplay. Nu e mai mult decat ceea ce vezi
considera-l un fel de joc de strategie. Pur si simplu trebuie sa calculezi riscurile si beneficiile cand transporti niste colete (sa intelegi cum te echipezi in functie de unde duci coletul)... sa te gandesti ce rute sa iei si cumva are un fel de comunitate online in background. Altii te pot ajuta lasand scari in urma in puncte cheie ca sa nu mai ocolesti. Cica este hit sau miss. Eu m-am decis ca nu il voi juca... mi se pare mult prea plictisitor. Dar unii spun ca mama ce senzatie e si ca pana si ei sunt uimiti de cat de mult le poate placea un asemenea joc.