Ai facut o postare in care nu ai zis nimic si tot ce ai facut a fost sa ma ataci pe mine si termenii si conditiile unui magazine, cu care ati fost de acord in momentul in care ati cumparat acel produs

Exact cum am mai zis - nu e ca si cum imi face placere sa fie asa, dar asa este si e bine sa nu indrumam lumea sa mearga cu furcile in mana cand se duc la magazin cu controller-ul defect, iar tu fix asta faci.

Faptul ca nu ti-am mai raspuns atunci nu inseamna absolut deloc ca ai avut dreptate intr-un fel sau altu. Ci doar ca m-am plictisit sa-ti spun acelasi lucru.
Ma simt ca un politist care-ti spune sa nu treci pe rosu pentru ca asa e legea, iar tu sa-mi spui - pai de ce sa nu trec, daca nu e politie aici? Toata lumea face asa

Also, legile de la noi sunt facute de niste imbecili si totul este ambiguu si super interpretabil, iar ANPC este controlat de PSD care tot ce face este sa se supuna unor ordine la fel de cretine (vezi mai noua situatie cu amenda benzinariilor pentru cresterea preturilor pe o piata libera intr-o tara democratica), dar deja o dam in alte discutii mai penibile decat discutia de fata.

Pana una alta, sfatul meu este sa incercam sa respectam termenii si conditiile lor si sa nu va mai certati si enervati cu toata lumea, din orice chestie cat de mica.