Quote Originally Posted by Xander RO View Post
Esti top tier! Ma inclin in fata ta!
Pacat ca nu ai un canal de youtube cu guides, nu sunt multi care au batut toti bosii din Elden Ring pana la momentul asta.
Thank you, din pacate deja investesc prea mult timp gamingului , daca mai fac si guides adio social life .
Ca o mica concluzie mi se pare cel mai usor joc from software de pana acum, poate im getting better sau pur si simplu am fost prea OP, au bagat spirit ashes si im torn... pe de o parte sunt gandite sa le folosesti, pe de alta parte mi se pare ca trivializeaza jocul, poate de aici si faptul ca a fost "mai usor", e greu sa dispui de o mecanica si sa o ignori. A existat un singur boss fight care mi se pare complet cretin si unfair ( am mentionat mai sus) in rest mostly balanced si doable. Sekiro ramane in continuare etalonul, daca nu inveti boss ul, esti ****ed, miss that .
Keep praising the ring my friends si daca aveti nevoie de ajutor, hit me up.

---------- Post added 13-03-2022 at 18:27 ----------

Quote Originally Posted by lucicleric View Post
Awww...poti face toate questurile intr-un singur playthrough? Misto atunci, am crezut ca dispar diferiti npc etc. Cred ca o sa fac si eu la fel un backup
Da, daca e sa o iei grosolan sunt vreo 3 questlines de care trebuie sa ai grija, in rest nu prea conteaza si in plus fata de asta, cred ca e util, more quests, more bosses, more xp ,more chances.