Ceea ce cred ca se va intampla e ca Jocurile de ps plus vor fi din ce in ce mai naspa la abonamentul standard. Ei se vor focusa sa aduage jocuri mai bune in abonamentele mai scumpe iar in asta esential cred ca vor face ce face si Ms acum cu xbox live.
Per total mir mi se pare scump pentru ceea ce ofera. Ma asteptam si la jocuri day one. Dar nu cred ca se va intampla. Iar aici o sa castige microsoft…
Sent from my iPhone using Tapatalk

Reply With Quote