Quote Originally Posted by raducucosmin View Post
Bro, nici nu ai de ce sa te grabesti, eu am ajuns la 200h si eram level 180 si ceva. Am farmat pe alocuri cand voiam sa obtin ceva precis. Altfel am umblat peste tot sa deschid sa gasesc sa bat. Si am pastrat 90% itemele pe care le foloseam in primele 20-30 de ore de joc. Pana la urma m-am oprit putin inainte de final ca sa nu imi blochez accesul la o anumita zona, ca sa pot ajuta niste prieteni pana in punctul ala. Si acu am bagat-o si pe nevasta-mea pe felie si de bine de rau se descurca. Nu i-am dat rune, doar cateva bolusses ptr poison si rot, si un ash of war pe o sabie pe care o avea deja. Gasesc ca e la fel de enjoyable si sa antrenez sau sa ajut pe altii cum a fost si sa joc singur.

Am fost mandru de ea cand a batut primul mini boss fara summons si pe Margit apoi fara mine sau npc-s, doar cu lupii.

Foarte fain, văd ca ia dat și un parry, super [emoji23]. Din păcate soția mea nici nu vrea sa audă de games…
Nu am ajuns încă in capitala, am reușit sa duc dagger-ul Reduvia la +10. Deci cad mobii ca popicele [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro