@Syni, la boss-ul final am fost 137, m-am oprit si eu din level up masiv odata ce-am ajuns 125-ish, n-am vrut sa-l trivializez.
Daca stiam ce ma asteapta la final insa, faceam lejer 150 (eu am avut viata 50 si tare mi-ar fi placut un 60 minim).

Da, a fost extrem de tedious, nu stiu daca mi-am creeat eu un complex dupa ce-a sters cu mine pe jos primele 2 ore, dar efectiv nu reuseam sa raman calm si sa ajung in faza a 2-a cu ceva consumables ramase.
Mimic Tear 10+ imi murea in prima runda lejer, am reusit sa-l bat in momentul in care m-am dus mai agresiv pe el si-am reusit sa-l protejez pe Mimic pana in phase 2.

Sunt convins totusi ca depinde si de toleranta fiecaruia dintre noi, spre exemplu eu innebunesc cand dau de AOE din ala la care n-ai ce sa-i faci, turbez.
Prefer sa fie boss-ul de 3 ori mai agresiv si mai bullet sponge decat sa dea cu AOE din ala nenorocit, imi creeaza o stare de frustrare si nu mai reusesc sa joc calm.
De obicei, il las, fumez 3 tigari si cand ma intorc mai linistit merge mai bine .

Mult spor, sunt convins ca nu o sa ai probleme la final daca pana acum ti s-a parut totul lejer .

LE: @SeCeX, superb! Ai un abonat in plus!