Xander, eu am reusit cu mimic spirit ash si jucand melee we ping ponged her, tot ce mi amintesc e ca nu ii place ice damage ul (nu stiu daca ai ceva in repertoir de genu') si la faza a 2 a neaparat iti recomand sa nu pierzi vremea, cu cat stai mai mult cu atat cresc sansele sa te rupa, e battle of attrition, cand isi da mega plant bomb parca mergea sa te bagi sub ea si trecea peste, apoi numara cateva secunde pana face aoe ul si arunca te in ea, cu un bolus din ala de scarlet rot pe hot key, e super vulnerabila in momentul ala (nu stiu cum stai tu cu rezistenta la scarlet rot, dar you should be fine), un alt tip pentru mimic ash pe care il stiu (asta daca nu e patched) e ca daca te bagi cu o arma la boss echipata si o schimbi ulterior, el ramane pe arma initiala, e posibil sa fie aplicabil si la armura, deci poti sa il gestionezi long-range, close range in funcie de cum vrei sa stai tu, imi imaginez ca iti e mai ok sa o tankuiasca el pana ii dai moartea din ceruri, daca nu si nu, pot sa ma bag sa te ajut si o dovedim noi cumva .