Quote Originally Posted by lucicleric View Post
Imi pare rau ca din pacate inca suntem blocati de birocratia de 2 lei si ca nu vom fi si noi in rand cu restul UE-ului.....deci sansa exista sa castigi dar nu la noi in tara. Cat despre pret, din pacate nu stiu daca o sa mai vedem la MSRP
O sa o mai vedem la MSRP după ce scade interesul in achiziție sau când se va termina prostia asta cu criza semiconductoarelor pe care nu prea o înțeleg, cine a fost dispus să o cumpere la 3400 sau peste cred că făcut-o deja, vad ca la eMag si Flanco încă o au in stoc si e in stoc de câteva zile! Ori au primit f multe bucăți ori nu prea mai au cumpărători!

Da, șansă sa o cumperi la pret normal in vestul Europei există, stocul a durat peste juma de oră deșii am stat cateva minute la rând pana ce am fost redirectionat pe pagina unde sa o pot cumpăra, am tot reintrat să văd dacă cei aleși au stat sa intre exact la ora când s-a dat drumul la vânzări dar văd ca nu tre sa stai cu mana pe mouse să o prinzi. Scria pe acolo ca f ca ai fost extras nu garantează că si o prinzi