Hey there!
It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to
register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more.
Register now!Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.
---
Hello!
Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te
inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere !
Inregistreaza-te acum !Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !
Single post: PlayStation Plus
-
30-04-2022 23:33 #5499 SP
Member
Nu înțeleg de ce Sony ar bloca acum cumpărarea sau prelungirea de abonamente acum (la PS Plus cel puțin), mai ales în condițiile în care abonamentul de acum are echivalent și nu diferă prețul. La PS Now se înțelege oarecum, pentru că va dispare o dată cu noile abonamente. Să compari noile abonamente cu GamePass-ul de la Microsoft nu e corect, dar e relativ normal. Nu aș pune în comparație GamePass la 1 USD/EUR/GBP. Practic Microsoft merge pe mulți, dar care dau bani. Sony vrea acum să unifice serviciile și trebuia s-o facă de mult timp.
Nu trebuie să acceptăm tot ce face Sony, dar nici să ne plângem fără motiv, pentru că dincolo pare mai verde iarba.