Ok. 2 build re-spec-uri later si am reusit a trebuit sa jonglez un pic din stats-uri sa fac sa dau damage de la 600 la 900-1000 per hit. A ajutat sa folosesc "Fire, Grant Me Strength" si blade coating pe sabie (am mers cu Holy ca aveam cele mai multe lol) in prima parte din lupta. Many attempts (and Rune Arcs) later: Mission accomplished. Mi un pic ciuda ca am batut-o dupa ce am terminat Farum Azula (si atunci quest-ul cu Gideon a mers mai departe), dar asta e! Pe langa Malenia, tot ce a ramas dupa a picat usor.

Mai am doar ultimul boss si de gasit cateva talismane & that's it. A walk in the park really, odata ce termini cu Haligtree. Also, fara sa dau spoilere: mama ce bine arata ultima zona . 120 de ore si inca raman speechless

Also, a facut careva platina dintr-un singur playthrough pe PS4 cumva? Vreau sa impusc toti iepurii dintr-o lovitura, dar nu vreau sa o fac de oaie (din pacate nu mai am zeci de ore libere pe zi pt NG++, like back in the OG Demons Souls days). Sfaturi privind ce, cum, unde ar fi f apreciate