Mai tu poti inghitii tot ce-ti baga astia pe gat, preturi umflate si practici mizere! Din cauza oamenilor ca tine isi permit astia sa bage preturile astea!
Si ia auzi BAI, consola in Europa de vest o prinzi la pret recomandat de producator, MAI ESTE, SE POATE!!
Cum m-am inscri pe playstation direct pt o ocazie sa cumpar consola direct de la Sony in doua zile am si fost extras si daca citesti cateva pagini in spate au mai zis si alti colegi ca au fost extrasi deci sanse sunt destul de mari sa fi extras! Din pacate nu am putut schimba tara pe Romania si nu am putut sa o comand dar daca traiesti intr-o tara unde Sony a intrat cu Playstation Direct o cumperi la MSRP cu tot inflatie, cu transport scump, cu criza de cipuri cu tot!!
Am mai vazut recent console pe site-uri italiene si engleze la pret corect dar nu aveau transport extern, deci exista prin alte tari consola la pret oficial chiar daca NU PRODUC AIA SUFICIENT!!! INTELEGI?
Probabil tu crezi ca atitudinea noastra coreleaza cu varsta, scolile si profesile noastre ca altfel nu aduceai aminte de toate cele si apoi mai si zici ca nu conteaza toate astea, meeh!!

Eu unul am pus mana pe o consola la 3000 de ron sigilata, cu factura si garantie pana in Mai 2024, mi-a ajuns chiar azi dar inca nu am apucat sa o instalez. Am zis ca 500 de ron in plus in situatia actuala merita omul care mi-a rezolvat-o. Mai mult nu as fi dat pe ea si mai ales nu as fi luat-o la 3450 de la bisnitarii de la Altex sau la 3800 de la Emag/Flanco.